Výběr nitrooční čočky

Doplňkové programy pro pacienty, kteří si chtějí dopřát lepší vidění

V našem očním centru poskytujeme léčbu šedého zákalu hrazenou ze zdravotního pojištění. Pacientům, kteří si chtějí dopřát lepší vidění, nabízíme možnost volby nitrooční čočky v rámci doplňkových programů.

Na základě vstupního vyšetření a konzultace s lékařem je potřeba pečlivě zvážit možnosti individuálního výběru typu nitrooční čočky tak, aby výsledný zákrok vedl k vaší spokojenosti.

Asférická čočka

Výhodou asférické čočky je zlepšení kontrastu a hloubky ostrosti vidění za zhoršených světelných podmínek jako je šero a snížené osvětlení. To oceníte zejména při řízení auta, sledování TV, čtení při slabším osvětlení. Asférická čočka je součástí programu “VIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 1 VZDÁLENOST”.

Žlutý filtr pomáhá chránit sítnici vašeho oka před toxickým modrým světlem.

ProgramCena
Asférická čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 1 VZDÁLENOST SE ŽLUTÝM FILTREM9 900 Kč/oko

Torická asférická čočka

Pokud máte astigmatismus, což je běžná oční vada, pak je potřeba pro ostré vidění zvolit torickou asférickou čočku. Proč? U astigmatismu se totiž světlo vstupující do oka láme v jednom směru více než ve druhém. To způsobuje neostré vidění, vidění „duchů“, únavu a bolesti hlavy. Proč jste toto nezjistili před vznikem šedého zákalu? Protože vaše vlastní čočka mohla astigmatismus částečně vyrovnávat. Torická asférická čočka je součástí programu “VIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 1 VZDÁLENOST s řešením astigmatismu”.

ProgramCena
Torická asférická čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 1 VZDÁLENOST s řešením astigmatismu do 1,99 dioptrie12 500 Kč/oko
Torická asférická čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 1 VZDÁLENOST s řešením astigmatismu od 2,0 dioptrie15 500 Kč/oko

Víceohnisková čočka

Pro klienty, kteří se chtějí zbavit brýlí a vidět ostře do dálky i na střední vzdálenost (počítač, palubní deska), je určena víceohnisková čočka v programu “VIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 2 VZDÁLENOSTI”. Na drobný text budete potřebovat slabé brýle (do 1 dioptrie). Pokud máte k tomu ještě astigmatismus, nabízíme tuto čočku i v torické variantě.

Program Cena
Víceohnisková čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 2 VZDÁLENOSTI 23 900 Kč/oko
Víceohnisková čočka
VIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 2 VZDÁLENOSTI s řešením astigmatismu 29 900 Kč/oko
Víceohnisková čočka
(plynulé vidění z dálky na střední vzdálenost bez vedlejších optických vjemů)

Trifokální čočka

Trifokální neboli multifokální čočka je určena pro klienty, kteří chtějí vidět do dálky, na střed i na blízko a být zcela nezávislí na brýlích. Tuto prémiovou čočku lze implantovat jen klientům, kteří splní přísná kritéria této čočky po komplexním vyšetření. Trifokální čočku nabízíme také v torické variantě pro klienty s astigmatismem. Trifokální čočka je součástí programu “VIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 3 VZDÁLENOSTI”.

ProgramCena
Trifokální (multifokální) čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 3 VZDÁLENOSTI 25 900 Kč/oko
Trifokální (multifokální) čočkaVIDÍM BEZ BRÝLÍ NA 3 VZDÁLENOSTI s řešením astigmatismu33 900 Kč/oko
Trifokální (multifokální) čočkaINDIVIDUÁLNĚ KALKULOVANÉ NITROOČNÍ ČOČKYindividuální ceny