O nás

Naše ambulance

V naší ambulanci poskytujeme komplexní oční lékařskou péči. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR. Základní oční vyšetření je hrazeno ze zdravotního pojištění. Objednat se k nám můžete nejen na preventivní prohlídku, ale také v případě, že se Vám výrazně zhoršil zrak a máte podezření na oční onemocnění. V rámci našeho očního centra má pacient možnost podstoupit odborná vyšetření i případnou operaci „pod jednou střechou“.

V naší oční ambulancí provádíme:

Naše optika

V oční optice se o Váš zrak postará zkušený tým certifikovaných očních optiků a optometristů. Poradíme Vám s výběrem brýlí a doporučíme Vám vhodný typ skel, s ohledem na vaši profesi, zájmy či životní styl. Brýle Vám vyrobíme přesně dle vašich individuálních potřeb pomocí unikátních technologií. Garantujeme Vám expresní zhotovení brýlí.

V oční optice nabízíme:

  • individuální přístup a výrobu brýlí ve vlastním zábrusovém centru
  • centraci brýlí na nejmodernějších přístrojích pro maximální komfort vidění
  • velký výběr brýlových obrub od kvalitních dodavatelů
  • sluneční brýle s kvalitním UV filtrem, sportovní brýle, brýle pro práci na PC, bez dioptrií i dioptrické
  • poradenství, opravy a pozáruční servis

Náš tým odborníků

V našem očním centru pracuje zkušený lékař a chirurg MUDr. Valér Vojník atestovaný v Německu a profesionální zdravotní personál, který vám poskytne tu nejlepší péči o vaše oči.

Profesionální personál

Náš profesionální zdravotní personál vám poskytne tu nejlepší péči o vaše oči.

Ambulance + optika

V našem očním centru máte možnost podstoupit odborná vyšetření i případnou operaci „pod jednou střechou“.

Spolupráce s pojišťovnami

Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami v České republice.

MUDr. Valér Vojník

MUDr. Valér Vojník

Lékař a chirurg

Narodil se v roce 1985 v Praze. Po ukončení studia fakulty všeobecného lékařství pracoval:

2012 – 2014 na německé oční klinice v Báden-Württembersku v Gemeinschaft Augenpraxis – Sindelfingen pod vedením zkušeného operatéra Dr. med. Stephana Eckerta.
2014 – 2017 na Univerzitní oční klinice v německém Ulmu.
2017 získal atestaci I. stupně v oboru očního lékařství – Německo, Báden-Württemberk.
2017 – 2022 vedoucí lékař na soukromé oční operativní praxi v německém Stuttgartu.

Zaměřuje se hlavně na chirurgii čočky (šedý zákal, vetchozrakost, vysoké refrakční vady) a plastickou chirurgii v rámci očního lékařství. Je členem několika významných tuzemských i zahraničních lékařských asociací včetně České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie, European Society of Cataract and Refractive Surgery.

Primární specializace:

Ing. Zuzana Vojník

Ing. Zuzana Vojník

Finanční ředitelka

Po absolvování poděbradského Gymnázia Jiřího z Poděbrad odpromovala v roce 2009 na fakultě Ekonomiky a managementu v Praze. Poté vystudovala postgraduální specializační studium k oceňování nemovitostí a jako znalec v oblasti oceňování nemovitostí působí vedle práce ekonoma dodnes. Po odchodu do Německa v roce 2015 absolvovala jazykovou školu inlingua Sprachschule Ulm a získala státní jazykovou zkoušku z německého jazyka – B2 TELC Sprachzertifikate – The European Language Certificates a od roku 2017 do roku 2022 působila na soukromé oční klinice ve Stuttgartu jako finanční ředitel firmy.

Helena Krejčíková

Helena Krejčíková

Zdravotní sestra

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Kolíně zakončenou maturitní zkouškou v roce 1989. Po-té nastoupila jako všeobecná zdravotní sestra na lůžkové neurologické odděleni nemocnice Kolín, kde byla 33 let.  Během své praxe se účastnila mnoha doškolovacích certifikovaných kurzů a školení.

Jitka Sixtová

Jitka Sixtová

Zdravotní sestra

Vystudovala Střední zdravotnickou školu a Vyšší zdravotnickou školu v Hradci Králové obor pomaturitní kvalifikační studium všeobecná sestra. Po maturitě nastoupila do Oblastní nemocnice Kolín, kde jsem pracovala jako všeobecná sestra na standartním oddělení a JIP.

Při zaměstnání dále vystudovala specializační studium Všeobecná sestra v úseku práce ošetřovatelská péče o dospělé v Institutu pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně. Absolvovala Certifikovaný kurz Komplexní ošetřovatelská péče o rány u dospělých a dětských pacientů a stala členem týmu převazových sester nemocnice.