Estetická operace očních víček

Plastická operace víček

Operace očních víček (blefaroplastika) je dnes nejčastějším estetickým zákrokem. Je běžné, že ho v dnešní době podstupují ženy i muži.
Korekce nebo operace horních víček má význam nejen estetický, ale i funkční. Po odstranění kožních přebytků a tukových váčků dochází ke snadnějšímu pohybu víček a drobné svaly kolem očí jsou méně zatěžovány. To může pomoci zmenšit únavu očí zvláště večer. Korekcí víček můžeme také dosáhnout rozšíření zorného pole.

Kůže očních víček je velmi jemná a je extrémně namáhaná mimikou tváře. S věkem proto dochází k vytažení kůže a vzniku kožních převisů. Oko je uloženo v tukovém polštáři a tuk se vlivem tlaku např. při sportu nebo při porodu dostane zpoza oka do očních víček a vytvoří nepěkné bochánky v horním či dolním víčku. Víčka jsou následně těžká a jejich převislá kůže nám brání ve vidění a omezuje ho. Veškeré tyto zákroky provádíme ambulantně, pouze v místním znecitlivění. Používáme velmi jemné šití, které minimalizuje vznik jizev.

Cena operace očních víček

Cena pro pojištěnceCena pro samoplátce
Vstupní vyšetření - BlefaroplastikaVstupní vyšetření je komplexní předoperační přístrojové a lékařské vyšetření pro obě oči. Toto vyšetření má platnost 3 měsíce. Po uplynutí této doby je nutné vyšetření opakovat.0 Kč0 Kč
Plastika horního víčkaPři plastické operaci víček vám odstraníme kožní přebytky a tukové váčky.8 500 Kč/oko8 500 Kč/oko